Black Bullies Company
Forum organizacji Black Bullies Company

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-04-16 23:01:49

zaukeY
Czarna Lista
Dołączył: 2020-04-16
Liczba postów: 2
WindowsOpera 67.0.3575.130

[POZYTYWNIE] Rekrutacja - zaukeY

Nick z gry:
zaukeY.
Imię:
Kacper.
Wiek:
17.
Staż na serwerze :
Na serwerze zarejestrowany jestem od 2017r, a do tej pory przegrałem ponad 1000 godzin.
Posiadasz TS3 oraz sprawny mikrofon?:
Tak.
Czy miałbyś problem z dogadaniem się z zarządem oraz członkami organizacji?:
Nie.
Zapoznałeś się z regulaminem organizacji?:
Jak najbardziej.
Dlaczego chcesz dołączyć do Black Bullies Company?:
Do tej organizacji chciałbym dołączyć przede wszystkim ze względu na to, że chciałbym spróbować czegoś nowego. Chciałbym znaleźć zgraną ekipę, z którą mógłbym miło spędzić czas, tak żeby się nie nudziło na serwerze. Od kilku osób z organizacji słyszałem że jest fajna atmosfera i można świetnie się bawić z pozostałymi członkami co mnie bardzo przekonało.
Coś o sobie:
Mam na imię Kacper, liczę sobie 17 wiosen i mieszkam w niewielkiej wsi w województwie Lubelskim. Na codzień jestem miłym i sympatycznym chłopakiem bardzo lubiącym pomagać innym graczom. Interesuję się informatyką, stąd też w szkole średniej wybrałem profil Technik-Informatyk. Czasami lubię pograć w piłkę nożną jak jest na to okazja, bardzo też lubię grać na komputerze (jest to chyba moja największa pasja  [dblpt]lol[dblpt] ) oraz na różnych konsolach typu PS4 czy Nintendo Switch.
Dodając od siebie chciałbym jeszcze pozdrowić wszystkich członków organizacji [dblpt])

pozdrawiam zaukeY.

Offline

#2 2020-04-17 11:33:38

Xmanek
Gangster
Dołączył: 2020-04-06
Liczba postów: 82
WindowsFirefox 75.0

Odp: [POZYTYWNIE] Rekrutacja - zaukeY

Twoje podanie zostało POZYTYWNIE rozpatrzone zgłoś się do zarządu w celu dodania do organizacji!

Z poważeniem zarząd Black Bullies Company @Master @Xmanek

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
fizyka - chiny - fame4u - polishlife - yourparadisestories