Black Bullies Company
Forum organizacji Black Bullies Company

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-05-17 14:39:17

TheWejbik
Chav
Dołączył: 2020-05-17
Liczba postów: 1
WindowsOpera 68.0.3618.104

[POZYTYWNIE]Podanie do organizacji - TheWejbik

Nick z gry: |SGSP|TheWejbik*
Imię: Mam na imię Filip.
Wiek: Ukończyłem 18 rok życia, a swoje urodziny obchodzę z końcem wakacji.
Staż na serwerze : Na serwer zarejestrowałem się 24 stycznia 2014 roku, do tej pory zdążyłem przegrać 1925 godzin.
Posiadasz TS3 oraz sprawny mikrofon?: Tak, spełniam oba wymagania.
Czy miałbyś problem z dogadaniem się z zarządem oraz członkami organizacji? Nie, jestem dostosowany do respektowania osób wyższych rangą oraz stażem. Sądzę, że jako osoba mniej doświadczona można się od nich sporo nauczyć. Ponad to uwielbiam nawiązywać nowe znajomości.
Zapoznałeś się z regulaminem organizacji? Tak, zapoznałem się z regulaminem organizacji.
Dlaczego chcesz dołączyć do Black Bullies Company?: Chciałbym dołączyć do organizacji, ponieważ pragnę urozmaicić swoją rozgrywkę na serwerze, niedawno wróciłem po dosyć długiej przerwie i brakuje mi kontaktu z ludźmi, z którymi mógł bym nawiązać nowe znajomości.
Coś o sobie: Nazywam się Filip i zamieszkuje małe miasteczko w województwie Świętokrzyskim. Swoje wolne chwile lubię poświęcać pasjom, jedną z nich jest zamiłowanie do zegarmistrzostwa, lubię kolokwialnie "grzebać"w zegarkach i poświęcać wolny czas na naprawianiu ich. Drugie zamiłowanie związane jest z perfumowym hobby, można powiedzieć że mam obsesję na tym punkcie, w pewnym momencie potrafiłem zapełnić całą szafkę różnymi flakonami. Po za tym wszystkim od kilku lat regularnie chodzę na siłownie, jest to według mnie jedna z najlepszych form rozładowania emocji i całego stresu.

Pozdrawiam
TheWejbik

Offline

#2 2020-05-17 17:29:15

Xmanek
Gangster
Dołączył: 2020-04-06
Liczba postów: 82
WindowsFirefox 76.0

Odp: [POZYTYWNIE]Podanie do organizacji - TheWejbik

Twoje podanie zostało POZYTYWNIE rozpatrzone zgłoś się do zarządu w celu dodania do organizacji!

Z poważeniem zarząd Black Bullies Company @Master @Xmanek

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
classicgsm - cspauzapatriota - polskiserwerww2 - 4diablo - serwisuj