Black Bullies Company
Forum organizacji Black Bullies Company

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-05-21 11:58:14

Zawak
Chav
Dołączył: 2020-05-21
Liczba postów: 2
WindowsChrome 81.0.4044.138

[POZYTYWNIE]Podanie do organizacji - Zawak*

Nick z gry: Zawak*

Imię: Kamil.

Wiek: Mam 15 lat, rocznikowo 16.

Staż na serwerze : 2 lata, 383h.

Posiadasz TS3 oraz sprawny mikrofon?: Tak, posiadam oba.

Czy miałbyś problem z dogadaniem się z zarządem oraz członkami organizacji?: Nie.

Zapoznałeś się z regulaminem organizacji?L Tak, zapoznałem się.

Dlaczego chcesz dołączyć do Black Bullies Company?:  Poszukuję organizacji, w której mógłbym się odnaleźć i zapoznać się z osobami przybywającymi tam. W mojej obecnej organizacji GROM, są odwalacze i też dzieci, więc planuję przenieść się do organizacji, w której mógłbym się dobrze czuć i móc porozmawiać z innymi [sred]).

Coś o sobie: Jestem osobą o łagodnym charakterze. Nie łatwo jest mnie rozśmieszyć, ale zarazem trudno wkurzyć. Jestem osobą o bardzo wysokim poziomie pewności siebie, i nie wstydzę się chować za drzewem. Chętnie otwieram się na wszelakie znajomości, i nie toleruję chamstwa. Interesuję się językiem angielskim (mój obecny poziom to B2/C1, ale bardziej B2), kalisteniką, oraz sportem. Lubię spędzać aktywnie czas na dworze, grając np. w kosza lub jeździć na rowerze lub chodzić na siłownie na plaży.  Chyba też nie muszę pisać tego, że pochodzę z Polski, ale przebywam w Stanach.

Offline

#2 2020-05-21 12:47:16

Xmanek
Gangster
Dołączył: 2020-04-06
Liczba postów: 82
WindowsFirefox 76.0

Odp: [POZYTYWNIE]Podanie do organizacji - Zawak*

Twoje podanie zostało POZYTYWNIE rozpatrzone zgłoś się do zarządu w celu dodania do organizacji!

Z poważeniem zarząd Black Bullies Company @Master @Xmanek

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
moneylife - tcgaming - luckybot - ogrodowa19 - domprzyluzyckiej