Black Bullies Company
Forum organizacji Black Bullies Company

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-05-24 05:55:51

Olejosek
Chav
Dołączył: 2020-05-24
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 604.1

[POZYTYWNIE]Podanie

Nick z gry: Olejosek
Imię: Norbert
Wiek: 22
Staż na serwerze : 7mies/ około 430h
Posiadasz TS3 oraz sprawny mikrofon?: Tak, mam to i to ;D
Czy miałbyś problem z dogadaniem się z zarządem oraz członkami organizacji? (Tak/Nie)
Zapoznałeś się z regulaminem organizacji? (Tak/Nie):  Nie
Dlaczego chcesz dołączyć do Black Bullies Company?:  szukam organizacji gdzie są miłe osoby, zgrani ludzie i przede wszystkim organizacji która się nie rozpadnie po miesiącu, chce tez poznać nowe osoby i świetnie się bawić
Coś o sobie: jestem młodym spokojnym chłopakiem lubię poznawać nowe osoby, jestem bezkonfliktowy umiem rozmawiać i rozwiązywać spory bez wyzwisk i na spokojnie interesuje się motoryzacja, elektroniką i piłką nożną

Wiadomość dodana po 5 h 08 min 42 s:

Olejosek napisał/a:

Nick z gry: Olejosek
Imię: Norbert
Wiek: 22
Staż na serwerze : 7mies/ około 430h
Posiadasz TS3 oraz sprawny mikrofon?: Tak, mam to i to ;D
Czy miałbyś problem z dogadaniem się z zarządem oraz członkami organizacji? (Tak/Nie) Nie
Zapoznałeś się z regulaminem organizacji? (Tak/Nie):  Tak
Dlaczego chcesz dołączyć do Black Bullies Company?:  szukam organizacji gdzie są miłe osoby, zgrani ludzie i przede wszystkim organizacji która się nie rozpadnie po miesiącu, chce tez poznać nowe osoby i świetnie się bawić
Coś o sobie: jestem młodym spokojnym chłopakiem lubię poznawać nowe osoby, jestem bezkonfliktowy umiem rozmawiać i rozwiązywać spory bez wyzwisk i na spokojnie interesuje się motoryzacja, elektroniką i piłką nożną
Edycja bo błąd zrobiłem

Offline

#2 2020-05-24 14:39:22

Xmanek
Gangster
Dołączył: 2020-04-06
Liczba postów: 82
WindowsFirefox 76.0

Odp: [POZYTYWNIE]Podanie

Twoje podanie zostało POZYTYWNIE rozpatrzone zgłoś się do zarządu w celu dodania do organizacji!

Z poważeniem zarząd Black Bullies Company @Master @Xmanek

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
vest-rp - salmonsense - nightdrivers - visionrp-forum - komunikacyjnagra