Black Bullies Company
Forum organizacji Black Bullies Company

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-05-24 22:44:56

Dustus
Chav
Dołączył: 2020-05-24
Liczba postów: 1
WindowsOpera 68.0.3618.129

[POZYTYWNIE[Podanie - Dustus

Nick z gry: |SMSA|OPSM|Dustus
Imię: Dustin
Wiek: 14
Staż na serwerze : 2 lata
Posiadasz TS3 oraz sprawny mikrofon?: Tak.
Czy miałbyś problem z dogadaniem się z zarządem oraz członkami organizacji? Nie.
Zapoznałeś się z regulaminem organizacji? Tak.
Dlaczego chcesz dołączyć do Black Bullies Company?: Chciałbym dołączyć do organizacji ponieważ jest tutaj dużo moich znajomych z którymi dogadałbym się. Organizacja oferuje również wiele. To są moje główne powody dołączenia do was.
Coś o sobie: Nazywam się Dustin oraz mam 14 lat, urodzony zostałem 2 czerwca 2005 roku. Mieszkam w województwie lubuskim które graniczy z Niemcami. Dziennie interesuje się germanistyką, muzyką oraz spacerowaniem. Germanistyka jest dla mnie zainteresowaniem oraz pasją gdyż przykładam do tego wielkie starania, gdy mi coś nie wychodzi - to zwyczajnie siadam na spokojnie i staram się poszukać logicznego wyjścia. Jednak ważną rzeczą jaką jest wspomnieć jest to, że nie raz trzeba zareagować szybko i gdy popełnimy błąd to, należy go wtedy naprawić bądź pozostawić oraz wyciągnąć z tego lekcję. Muzyka jest dla mnie pewnym środkiem uspokojenia emocji oraz aparatem dobrego zapanowania nad sytuacją. Spacerowanie jest dla mnie również formą odprężenia oraz dobrą formą wykorzystania swojego wolnego czasu z względu, że można przemyśleć tyle rzeczy albo i nawet pobyć w ciszy. Poruszając kwestię umiejętności, posiadam umiejętności zarządzania, psychologii oraz pracy w grupie. Jestem osobą asertywną, staram się wypowiedzieć swoimi słowami oraz przede wszystkim wyczerpać tak temat by nie dało się już zadać kolejnych pytań. Bardzo lubię przekazywać swoją wiedzę co wiąże się oczywiście z dużą odpowiedzialnością, gdyż fałszywe bądź nieaktualne informacje mogą źle działać na m.in opinię frakcji oraz osoby wypowiadającej się. Jestem również osobą odpowiedzialną oraz pracowitą. Do powierzonych mi zadań, staram się przykładać aby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Bardzo ważną rzeczą jest również to aby takie zadanie wykonać, bynajmniej dokonać próby - jeżeli się nie uda, to można wyciągnąć lekcję. Jedną z moich cech, jest również gadatliwość. Myślę, że ta cecha jest negatywną lecz może być pozytywną, proszę ocenić samemu. Gadatliwy jestem z tego powodu ponieważ lubię po prostu rozmawiać oraz dyskutować na różne tematy. Jedną z moich cech charakteru jest również, grzeczność. Staram się zawsze odpowiedzieć grzecznie oraz pokazywać kulturę osobistą.

Offline

#2 2020-05-24 23:56:53

Xmanek
Gangster
Dołączył: 2020-04-06
Liczba postów: 82
WindowsFirefox 76.0

Odp: [POZYTYWNIE[Podanie - Dustus

Twoje podanie zostało POZYTYWNIE rozpatrzone zgłoś się do zarządu w celu dodania do organizacji!

Z poważeniem zarząd Black Bullies Company @Master @Xmanek

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mtasa - test1999 - realmadrytelitarni - albatroski - cloudbotproscripts