Black Bullies Company
Forum organizacji Black Bullies Company

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2020-07-13 02:10:51

Rockota
Nowy
Dołączył: 2020-07-13
Liczba postów: 1
WindowsChrome 83.0.4103.116

[POZYTYWNIE] Podanie o dołączenie do org. Rockota

Nick z gry: Rockota
Imię: Rafał
Wiek: 18
Staż na serwerze :302h 5m 2lata
Posiadasz TS3 oraz sprawny mikrofon?: Tak, nawet ostatnio sprawdzony bo razem z kinią gadaliśmy rano.
Czy miałbyś problem z dogadaniem się z zarządem oraz członkami organizacji? (Tak/Nie) Nie
Zapoznałeś się z regulaminem organizacji? (Tak/Nie) Tak
Dlaczego chcesz dołączyć do Black Bullies Company?: Jedna z osób które znam jest w tej organizacji a to zawsze przyjemniej jak się gra z kimś kogo się zna, po za tym lubię grać z innymi graczami, granie samemu jest nudne.
Coś o sobie: Wiem, że 302h przy 2latach gry nie jest dużym wynikiem, zdaję sobie również sprawę, że nie jestem przez to idealnie zapoznany z serwerem i nie znam każdej lokalizacji jaka tylko jest w grze, ale w tej chwili pragnę grać z fajnymi ludźmi, cieszyć się grą zbierać na ulepszenia do aut, i mieć dobre wspomnienia oraz rozwijać swoją wiedzę o serwerze. Chciałbym też poznawać nowych graczy bo z doświadczenia wiem, że takie znajomości z gry mogą się przełożyć na dobre znajomości później. Jestem również bardzo miłą osobą, która nie szuka konfliktu a raczej bardziej, chce pomagać innym. Mam również nadzieję na pozytywne rozpatrzenie wniosku, i od razu mówię, to, że wspomniałem o Kini nie jest zrobione po to aby się dostać, a raczej aby pokazać, że nie kłamię na temat mikrofonu. (dobra mam jeden - lubię się rozpisywać, więc przepraszam, że tak dużo czasu zabrałem an czytanie tego miłego dnia życzę)

Offline

#2 2020-07-13 12:05:25

Xmanek
Gangster
Dołączył: 2020-04-06
Liczba postów: 82
WindowsFirefox 78.0

Odp: [POZYTYWNIE] Podanie o dołączenie do org. Rockota

Twoje podanie zostało POZYTYWNIE rozpatrzone zgłoś się do zarządu w celu dodania do organizacji!

Z poważeniem zarząd Black Bullies Company @Master @Xmanek

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
imltrans-logistick - obstawianie - hellbreak - craftforest - norwida